CENTIRE: Inovačná súťaž o prezentáciu na IXPO má svojich finalistov

CENTIRE: Inovačná súťaž o prezentáciu na IXPO má svojich finalistov

Slovenské spoločnosti, ktoré pôsobia v oblasti inovácií a technológií, mali od novembra možnosť zapojiť sa do inovačnej súťaže, vyhlásenej konzultačnou spoločnosťou Centire.

Víťaz získa možnosť prezentovať sa na najväčšom technologickom festivale a spoločnosť Centire mu preplatí náklady, spojené s prípravou prezentačného stánku či priestoru do výšky 3.000 €.

Teší nás, že je na Slovensku mnoho šikovných ľudí, ktorí majú potenciál byť významným hráčom nielen na domácom trhu technológií, ale aj na tom medzinárodnom. Všetky finálové projekty sú naozaj perspektívne a vybrať víťaza bude naozaj náročné. Rozhodovať budú malé detaily,“ povedal Ľubomír Billý z vyhlasovateľskej spoločnosti.

Finálové projekty:
1. Komplexná letecká a interiérová 360˚ virtuálna prehliadka s Hotspotmi pre uľahčenie orientácie (od spoločnosti I The Design – špecializuje sa na 360˚ virtuálne prehliadky, na licencované letecké virtuálne prehliadky a na scénickú 360˚ kreatívu)
2. Website builder s implementovaným SEO analyzátorom a systémom administrácie koncovým užívateľom (od firmy SEO Guru – vyvíja webové riešenia pre slovenské firmy a zviditeľňuje ich na internete)
3. HandCubeKeys – klávesnica pre hendikepovaných (od spoločnosti Kovoefekt – zaoberá sa povrchovou úpravou kovov a konštrukcií)
4. Využitie technológie 3D skenovania a vizualizácie vnútorných priestorov v praxi(od firmy Marpex – vyvýja, vyrába a realizuje projekty priemyselnej automatizácie a distribuuje elektronické prvky a automatizačné systémy a zariadenia)
5. Scénická kreatíva pre účely vizuálnej komunikácie (od spoločnosti I The Design – špecializuje sa na 360˚ virtuálne prehliadky, na licencované letecké virtuálne prehliadky a na scénickú 360˚ kreatívu)
6. Priemysel 4.0 – lokalizácia (od firmy Infotech – vytvára internetové a mobilné aplikácie pre firemných aj koncových užívateľov)

 

Celý článok