CENTIRE: Inovatívne firmy môžu vyhrať prezentáciu na IXPO

CENTIRE: Inovatívne firmy môžu vyhrať prezentáciu na IXPO

O tom, že Slovensko má mnoho šikovných ľudí a firiem, ktoré dokážu priniesť mnohé inovatívne nápady, niet pochýb. Viacero z nich však svoje užitočné „vynálezy“ nedokáže správne naštartovať a rozbehnúť svoj biznis tak, ako by chceli a ako by si ich nápad zaslúžil. Dôvodom môže byť aj nedostatok finančných prostriedkov na marketing a reklamu či nesprávne kroky pri rozvoji obchodných aktivít.

Progresívne nápady majú u nás stále zelenú a teraz dávame niekomu možnosť ukázať sa medzi špičkami v obore. Mnohí nevedia, ako svoje nápady „predať“, preto sme sa rozhodli, že jednej takejto firme pomôžeme nielen peniazmi na prezentáciu, ale aj bezplatnými radami našich konzultantov,“ prezradil Ľubomír Billý z Centire s.r.o., ktorá túto súťaž pripravila v spolupráci s organizátormi festivalu.

Firmy, ktoré sa zapoja do súťaže, majú možnosť vyhrať vlastný stánok, prípadne inú formu prezentácie na tejto akcii, okrem toho im budú preplatené náklady na prípravu do 3 000 € a získajú aj balík konzultačných služieb, ktorý im pomôže dostať podnikanie na vyššiu úroveň.

Do Inovačnej súťaže sa môžu zapojiť firmy, ktoré za posledné 3 roky dosiahli súhrn tržieb vyšší ako 40 000 € a majú minimálne 3 referencie na projekty, v ktorých spojili kreativitu a technológie. Uzávierka zapojenia sa do tejto súťaže je 15. marca a tie najlepšie projekty budú pozvané na osobnú prezentáciu. Bližšie informácie sú dostupné na www.centire.sk.

 

čítať celý článok