Vyhrajte vlastnú prezentáciu na festivale technológií, inovácií a gamingu – IXPO

Vyhrajte vlastnú prezentáciu na festivale technológií, inovácií a gamingu – IXPO

Hoci projekt OpenMaker vstupuje do finále,  naše inovatívne aktivity pokračujú aj po jeho skončení! Dôkazom je nové inovačné zadanie Centire s.r.o. a IXPO – Technology & Innovation Playground.

Centire s.r.o. dlhodobo podporuje inovácie a kreatívny priemysel. Progresívne nápady majú u nás stále zelenú a teraz prinášame jednej firme ukázať sa medzi špičkami v obore. Festival technológií, inovácií a gamingu – IXPO (Technology & Innovation Playground) bude v termíne 26. – 28. apríla v Bratislave hostiť desiatky nápadov od špičkových firiem, pôsobiacich v tejto oblasti. Ak si myslíte, že tam patríte aj vy, chcete naštartovať svoj biznis a dať svetu technológií o sebe vedieť, nemali by ste tam chýbať. Preto hľadáme firmy s interaktívnymi nápadmi spojenia kreativity a technológií nielen zo Slovenska, ale  z celej Európy.

Čo je IXPO?

Cieľom festivalu je priblížiť najnovšie trendy v technológiách, inováciách a gamingu, a to nielen nadšencom ale i širokej verejnosti. IXPO predstavuje jedinečnú príležitosť predstaviť sa potenciálnym klientom, partnerom, médiám a tisíckam návštevníkov.

ČO MȎŽEM VYHRAŤ?

Centire s.r.o. prispeje zvolenej spoločnosti na realizáciu jej nápadu prostriedky do výšky 3 000 €. IXPO zas poskytne na prezentáciu invenčného produktu alebo aplikácie priestor v rozsahu 20 – 40 m2. Okrem zabezpečenia prezentácie na IXPO získate od nás aj balík konzultačných služieb, ktorý posunie vaše podnikanie na novú úroveň

AKO MȎŽEM VYHRAŤ?

Ukážte nám najmä návrh vašej prezentácie pre IXPO. Podmienkou je tiež súhrn vašich tržieb za posledné tri roky vyšší ako 40000 € a3 referencie na projekty, v ktorých ste spojili vašu kreativitu a technológie. Presvedčte nás, že hľadáme práve vás!

 

Ako sa prihlásim do súťaže?

Profil alebo prezentáciu vašej firmy spolu s referenciami na projekty nám zašlite na adresu lubomir.billy@centire.com. Zaujímajú nás predovšetkým referencie na projekty, v ktorých ste spájali kreativitu a technológiu. Priložte aj skice, nákresy, opis alebo prezentáciu vašej potenciálnej prezentácie na IXPO.

Najzaujímavejšie firmy a nápady si pozveme na osobnú prezentáciu po uzavretí súťaže, t.j. 15. marca 2019.