Posledná šanca vyhrať prezentáciu na technologickom festivale IXPO

Posledná šanca vyhrať prezentáciu na technologickom festivale IXPO

Termín pre Inovačné zadanie, ktoré sme vyhlásili počas našej konferencie „Priemysel otvorený inováciám“ sme predĺžili do 15. marca 2019. Hľadáme firmy s interaktívnymi nápadmi so spojením kreativity a technológií. Hľadáme práve vás?

Pošlite do sveta odkaz, že vo svete technológií, inovácií a gamingu s vami treba počítať aj na festivale IXPO (Technology & Innovation Playground) v termíne 26. – 28. apríla 2019. Získajte možnosť prezentácie a podporu na jej realizáciu v hodnote 3.000 €. Centire s.r.o. vám ju prináša v spolupráci s organizátormi IXPO. K výhre vám pribalíme aj balík konzultačných služieb na podporu vášho podnikania.

Tejto súťaže sa môžete zúčastniť, ak bol súhrn vašich tržieb za posledné 3 roky vyšší ako 40.000 € a pošlete nám referencie na minimálne 3 projekty, v ktorých sa spájajú technológie a kreativita.

Popustite uzdu fantázii a predstavte nám vašu formu prezentácie, ktorou sa chcete predstaviť na IXPO  – Technology & innovation Playground. Aká bude, je na Vás.  Môže to byť stánok, aplikácia alebo…

Presvedčte nás, že práve vy ste tá firma, ktorej máme dať šancu prezentovať sa medzi top spoločnosťami na IXPO. Máte príležitosť zaujať potenciálnych klientov, investorov, médiá a tisíce návštevníkov.

Do súťaže sa môžete prihlásiť zaslaním profilu alebo prezentácie vašej spoločnosti na adresu lubomir.billy@centire.com,. Nezabudnite priložiť opis, nákres, prezentáciu či skice spôsobu vašej potenciálnej prezentácie na IXPO. Tie najzaujímavejšie návrhy pozveme po 15.3.2019 na osobnú prezentáciu .

Ukážte sa a my vám pomôžeme posunúť váš biznis dopredu.  Pomáhať plniť sny nás baví!